WSPÓŁPRACA & KONTAKT WSPÓŁPRACA:Jestem zainteresowana podjęciem współpracy oraz reklamą na moim blogu.Moją największą pasją jest pisanie. Przenoszenie myśli na papier, to coś co sprawia mi dużo satysfakcji. Na co dzień jestem copywriterem, publikuję artykuły specjalistyczne oraz udzielam porad w swojej dziedzinie. Natomiast miejscem gdzie nie tylko zapoznasz się z moją opinią, ale również mnie poznasz i wymienisz się poglądami... jest oczywiście mój blog :)

Moi czytelnicy to głównie kobiety w wieku 16-40 lat chcące pogłębić swoją świadomość kosmetyczną oraz pielęgnacyjną. Na moim blogu szukają przede wszystkim porad oraz opinii o kosmetykach. Dużym zainteresowaniem cieszą się również posty lifestylowe kiedy moi czytelnicy mogą poznać mnie z prywatnej strony. Myślę, że wybierają mój blog ze względu na rzetelny ale również ciekawy styl pisania nieraz odbiegający od nudnej i oklepanej formy.  Mogę pochwalić się również szczyptą wyważonego poczucia humoru, które nie raz zostało docenione ;)

Interesują mnie przede wszystkim akcje oraz produkty związane z tematyką kobiecą a szczególnie kosmetyczną. Jestem otwarta na rodzaj współpracy. Wszystko zależy od tego czy razem uznamy, że będzie to miało dobrą jakość oraz zainteresuje moich czytelników. Z mojej strony mogą Państwo być pewni, że wkładam w swoją pracę na blogu szczyptę serca i kawał siebie. Nie uznaję bylejakości więc do wszystkiego przykładam się na 101 %

Moją najlepszą wizytówką są wpisy na moim blogu, zapraszam więc do zapoznania się z nimi. Ułatwieniem będą zakładki, które segregują moje wpisy tematycznie. Jeśli będą Państwo zainteresowani z chęcią ustalę warunki oraz rodzaj współpracy drogą mailową :)

Wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na adres :
arcyjoko@gmail.com.
CZYTELNIKU:

Nie wstydź się pytać, możesz śmiało do mnie pisać. Postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania i pomóc w razie potrzeby :) Relacje z eventów kosmetycznych:
- Spotkanie Blogerskie w Wraszawie

Pozdrawiam,
Arcy Joko / Maria Dudek


2 komentarze:

  1. Hej, jak widać nie tylko kobiety są Twoimi czytelnikami. Bloga czyta się naprawdę nieźle, choć dopiero zaczynam. Tak więc od dziś - będę tu częściej. No co jeszcze - pozdrawiam koleżankę z Kielc ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czasem rzeczywiście jakaś męska dusza się tu pojawia :) To życzę powodzenia i również pozdrawiam :)

      Usuń